WA Mimarlık
WA Mimarlık Türkiye, Katar, Fransa ve Dubai tabanlı bir mimarlık stüdyosudur ve projelendirme, planlama, danışmanlık, peyzaj, taahhüt, inşaat, saha kontrolü ve daha pek çok disiplinde küresel ölçekte hizmetler sunmaktadır. Ekibimiz; Projelendirme, AR-GE ve Saha Danışmanlığı olmak üzere üç temel kümeden oluşur. Bu kümeler şüphesiz zaman zaman birbirleriyle kesişirler ve böylece tekil her proje için bu kümelerden yöneticiler, mimarlar, mühendisler ve hukuk danışmanları bir araya gelerek özerk ekipler oluşturur. Bu özerk ekipler projelerin hızlı ve sağlıklı tamamlanabilmesi adına ortak bir takvim belirler ve çalışmalara başlanır. Bizler WA Mimarlık Ekibi olarak çok iyi biliyoruz ki her geçen gün değişen ve dönüşen dünya mimarlık ortamını aktüel biçimde takip etmek o dünyanın dönüştürücüleri arasında yer almanın birincil şartıdır. Bu yüzden ölçek gözetmeksizin her projemizde daha kaliteli ve akıllı mekânlar tasarlama adına maksimum süreklilikle özellikle ürün geliştiricilerle sürekli dirsek temasının gerekliliğine inanıyoruz.
Uzmanlık Alanlarımız
MİMARİ TASARIM

MİMARİ TASARIM

WA mimarlık, kendi bünyesindeki mimar ve mühendis ekibi ile mimari, statik, elektrik ve mekanik uygulama projelerini bütün bir şekilde tasarlayıp müşterilerine komple bir hizmet sunmaktadır.

UYGULAMA

UYGULAMA

WA Mimarlık, tasarladığı mekân veya yapılara ait inşa işlerini kendi ekipleri ile anahtar teslim bir hizmet sunmaktadır.

DANIŞMANLIK

DANIŞMANLIK

WA Mimarlık; Proje Yönetimi ve Yönetim Danışmanlığı, Uygulama Kontrolörlüğü ve Uygulama Yönetimi gibi saha denetim ve yönetim hizmetleri sunmaktadır.